Garážová vrata

Dodáme vám sekční, rolovací a křídlová garážová vrata nejvyšší kvality.

Vrata vám odborně zaměříme a nainstalujeme
Poskytujeme vysoký standard zabezpečení
Využíváme špičkové komponenty a techniku
Vyberete si z široké nabídky provedení

Dodáme vám garážová vrata na míru

Modernizujte svou garáž s novými vraty.

Vyberte si kvalitní garážová vrata na míru. Poskytujeme vám prodej garážových vrat včetně celkové realizace, která zahrnuje přesné zaměření, výrobu garážových vrat na míru a kompletní montáž. 

Pohodlné otevírání zajišťuje elektrický pohon s možností dálkového ovládání. Na přání samozřejmě dodáváme manuální otevírání. Vrata dodáváme nejen pro automobilové garáže, ale také pro autoservisy, pneuservisy, dílny a sklady. 

Sekční vrata PRIME
Sekční vrata UniTherm
Sekční vrata UniPro
UniPro RenoSystem
Roletová vrata
Křídlová vrata
Výklopná vrata
Garážová vrata - realizace | ŽALUZIE KASKO s.r.o.

Home Inclusive

Slaďte vaše vrata s okny a oplocením, podívejte se na
naši jednotnou kolekci Home Inclusive.

Široká nabídka odstínů a provedení

Dodáváme vám sekční, rolovací, výklopná a křídlová garážová vrata v široké škále provedení a barevných odstínů.

Montáže garážových vrat

Poskytujeme vám komplexní služby. Nová garážová vrata vám odborně zaměříme, poradíme vám s výběrem a postaráme se o dodávku a montáž.

Garážová vrata

Vyberte si garážová vrata podle vašich představ.

Rádi vám poradíme s výběrem a doporučíme vám nejlepší řešení. Prodej a montáže garážových vrat vám poskytujeme v Prostějově a v celém Olomouckém kraji. Po domluvě za vámi přijedeme do Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Podívejte se také na nabídku sítí proti hmyzu a stínicí techniky.

Sekční vrata PRIME

Garážová sekční vrata PRIME reprezentují moderní vrata nové generace. Vrata PRIME představují dokonalou rovnováhu mezi moderní technikou, precizní kvalitou, vysokou bezpečností a vytříbeným designem.

Sekční vrata UniTherm

Vrata UniTherm jsou speciálně vyrobena za účelem snížení tepelných ztrát. Garážová sekční vrata UniTherm vynikají vysokou odolností proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu. Díky tomu jsou vhodná pro garáže rodinných domů, pneuservisů a autodílen.

Sekční vrata UniPro

Sekční vrata UniPro poskytují optimální řešení pro vytápěné garáže. Jejich předností je kvalitní izolace s důrazem na snížení tepelných ztrát.

UniPro RenoSystem

Segmentová garážová vrata UniPro RenoSystem představují ideální řešení pro rekonstrukce. Vrata lze osadit do otvorů různé zástavby. Osazení například nevyžaduje překlad nebo prostor po stranách.

Roletová vrata

Roletová vrata jsou cenově výhodnou alternativou k sekčním vratům. Garážová roleta se navíjí na hřídel uloženou ve skříni nad vraty. Oproti sekčním vratům díky tomuto uložení můžete využít volné místo pod stropem garáže.

Křídlová vrata

Křídlová vrata představují klasické řešení v podobě dvou samostatných křídel. K přednostem křídlových vrat patří nízká cena, jednoduchá konstrukce a snadná montáž.

Výklopná vrata

Výklopná neboli sklápěcí vrata patří k produktovým stálicím. K jejich výhodám patří jednoduchá konstrukce a osvědčená mechanická řešení, která poskytují dlouhodobý bezporuchový provoz.

Modernizujte svou garáž
s novými vraty

Pořiďte si kvalitní garážová vrata na míru. Napište nám právě teď nezávaznou poptávku.

1. Poptávka

Zavolejte nám, navštivte naši prodejnu, nebo nám napište poptávku přes formulář.

2. Konzultace

Představíme vám naši nabídku, navrhneme možnosti řešení a přijedeme za vámi na zaměření.

3. Cenová nabídka

Po zaměření vám na míru připravíme detailní cenovou nabídku.

4. Uzavření smlouvy

Domluvíme se na všech detailech a společně uzavřeme smlouvu o dílo.

5. Realizace

V dohodnutém termínu provedeme realizaci vaší zakázky.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.