Sítě proti hmyzu

Dodáme vám sítě proti hmyzu do oken a dveří všech typů.

Zbavíte se otravného hmyzu v interiéru
Vyberete si levné i designové provedení
Postaráme se o přesné zaměření sítí
Sítě proti hmyzu vám nainstalujeme

Moderní i levné sítě
proti hmyzu

Řekněte STOP otravnému hmyzu.

Sítě proti hmyzu jsou praktickým doplňkem, vhodným pro rezidenční, kancelářské a výrobní prostory. Nabízíme vám široký výběr sítí proti hmyzu do všech typů oken a dveří.

Vyberete si jak levné sítě, tak i moderní a designová řešení. Nabízíme vám klasické pevné okenní sítě pro plastová okna, dřevěná a hliníková okna. Dále si vyberete posuvné i pevné dveřní sítě pro vstupní a balkonové dveře a moderní magnetické plisé sítě. 

Plisé sítě
Pevné okenní sítě
Pevné dveřní sítě
Posuvné dveřní sítě
Sítě proti hmyzu - KASKO | ŽALUZIE KASKO s.r.o.

Stínicí technika

Zbavte se jednou pro vždy otravného hmyzu v interiéru.

Vyberte si sítě proti hmyzu. Provedeme vás naším sortimentem, poradíme vám s výběrem a doporučíme vám nejlepší řešení na míru.

Prodej a montáže sítí proti hmyzu provádíme v Prostějově a v celém Olomouckém kraji. Podívejte se také na naši nabídku jednotné designové kolekce oken, dveří a oplocení Home Inclusive.

Pevné okenní sítě – Jednoduchá ochrana před dotěrným hmyzem

Pevné sítě proti hmyzu nabízíme v různých konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny typy sítě umožňují sejmutí sítí z okna.

Profil OV
Profil ISSO OV
Profil OE
Profil ISSO OE
Profil OE 32×11 LUX

Pevné dveřní sítě – Hmyzu vstup zakázán

Pevné dveřní sítě jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno nebo dveře. Jednoduchá konstrukce a ťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost

Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

PROFIL DE 40×20 LUX
PROFIL DE 50×20
PROFIL DV 50×20

Posuvné dveřní sítě – Jednoduchá a efektivní ochrana

Posuvné sítě proti hmyzu se používají pro rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, terasy a zimní zahrady. Ideální řešení nabízí pro dvoukřídlá francouzská okna. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě. Posuvné dveřní sítě nevyžadují žádný prostor pro otevření. Pro správnou funkci je nutná absolutní rovina místa pro instalaci. Díky svému provedení jsou velmi lehké, čímž je zajištěn tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž.

13×62
12×37 ECO
13×62 v lištách
12×37 ECO v lištách

Naši práci děláme kvalitně
s pečlivostí

Podívejte se, jak může vypadat vaše zakázka. Inspirujte se výběrem našich realizací.

Využijte okenní a dveřní sítě proti hmyzu

Napište nám přes kontaktní formulář.

1. Poptávka

Zavolejte nám, navštivte naši prodejnu, nebo nám napište poptávku přes formulář.

2. Konzultace

Představíme vám naši nabídku, navrhneme možnosti řešení a přijedeme za vámi na zaměření.

3. Cenová nabídka

Po zaměření vám na míru připravíme detailní cenovou nabídku.

4. Uzavření smlouvy

Domluvíme se na všech detailech a společně uzavřeme smlouvu o dílo.

5. Realizace

V dohodnutém termínu provedeme realizaci vaší zakázky.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.